Typy przedział goli 1-3 w każdej połowie

Czy w obu połowach padnie od 1 do 3 goli? Analiza łączy średnie goli w 1. i 2. połowie, formę drużyn oraz prawdopodobieństwo przedziału 1-3 w każdej z połówek.

Tryb analizy

Lens
Sporting CP
— —
0.60 1.57
1.20 0.86
3/5
4/7
Lens
Ø Goli 0.601.20
Sporting CP
Ø Goli 1.570.86

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Sabah FK
Slavia Praha
— —
1.40 1.33
1.40 1.44
3/5
6/9
Sabah FK
Ø Goli 1.401.40
Slavia Praha
Ø Goli 1.331.44

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Arsenal
Lille
— —
0.60 0.80
1.00 0.80
3/5
3/5
Arsenal
Ø Goli 0.601.00
Lille
Ø Goli 0.800.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Atletico Madrid
Manchester United
— —
0.57 0.20
1.71 1.40
2/7
0/5
Atletico Madrid
Ø Goli 0.571.71
Manchester United
Ø Goli 0.201.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Villarreal
Napoli
— —
1.00 0.40
0.86 1.00
3/7
1/5
Villarreal
Ø Goli 1.000.86
Napoli
Ø Goli 0.401.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Lask Linz
Liverpool
— —
1.43 0.40
1.29 1.00
4/7
2/5
Lask Linz
Ø Goli 1.431.29
Liverpool
Ø Goli 0.401.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
AS Roma
Real Madrid
— —
1.40 1.43
1.40 1.14
4/5
5/7
AS Roma
Ø Goli 1.401.40
Real Madrid
Ø Goli 1.431.14

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Real Betis
FC Porto
— —
0.86 1.29
0.43 1.29
1/7
4/7
Real Betis
Ø Goli 0.860.43
FC Porto
Ø Goli 1.291.29

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bodo/Glimt
Borussia Dortmund
— —
1.09 0.79
1.43 1.42
16/21
1/4
Bodo/Glimt
Ø Goli 1.091.43
Borussia Dortmund
Ø Goli 0.791.42

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Manchester City
Paris Saint Germain
— —
1.00 0.40
1.60 1.20
1/5
3/5
Manchester City
Ø Goli 1.001.60
Paris Saint Germain
Ø Goli 0.401.20

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Shakhtar Donetsk
AEK Athens
— —
0.71 0.80
1.43 1.80
2/7
1/5
Shakhtar Donetsk
Ø Goli 0.711.43
AEK Athens
Ø Goli 0.801.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Slovan Bratislava
VfB Stuttgart
— —
1.00 0.39
1.50 1.22
5/8
1/4
Slovan Bratislava
Ø Goli 1.001.50
VfB Stuttgart
Ø Goli 0.391.22

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Sabah FK
Borussia Dortmund
— —
1.40 0.79
1.40 1.42
3/5
1/4
Sabah FK
Ø Goli 1.401.40
Borussia Dortmund
Ø Goli 0.791.42

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
AS Roma
Slovan Bratislava
— —
1.40 1.00
1.40 1.50
4/5
5/8
AS Roma
Ø Goli 1.401.40
Slovan Bratislava
Ø Goli 1.001.50

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Liverpool
Villarreal
— —
0.40 1.00
1.00 0.86
2/5
3/7
Liverpool
Ø Goli 0.401.00
Villarreal
Ø Goli 1.000.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Manchester City
AEK Athens
— —
1.00 0.80
1.60 1.80
1/5
1/5
Manchester City
Ø Goli 1.001.60
AEK Athens
Ø Goli 0.801.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Napoli
Bodo/Glimt
— —
0.40 1.09
1.00 1.43
1/5
16/21
Napoli
Ø Goli 0.401.00
Bodo/Glimt
Ø Goli 1.091.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
VfB Stuttgart
Atletico Madrid
— —
0.39 0.57
1.22 1.71
1/4
2/7
VfB Stuttgart
Ø Goli 0.391.22
Atletico Madrid
Ø Goli 0.571.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

AZ Alkmaar
Hapoel Beer Sheva
— —
0.86 0.60
1.71 1.00
2/7
2/5
AZ Alkmaar
Ø Goli 0.861.71
Hapoel Beer Sheva
Ø Goli 0.601.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Celje
Omonia Nicosia
— —
0.44 0.64
0.78 1.45
5/9
1/4
Celje
Ø Goli 0.440.78
Omonia Nicosia
Ø Goli 0.641.45

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Lech Poznań
Bayer Leverkusen
— —
1.13 1.03
1.00 1.36
4/8
4/4
Lech Poznań
Ø Goli 1.131.00
Bayer Leverkusen
Ø Goli 1.031.36

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Lyon
Crystal Palace
— —
0.80 0.40
1.20 0.80
2/5
3/5
Lyon
Ø Goli 0.801.20
Crystal Palace
Ø Goli 0.400.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Union St. Gilloise
Real Sociedad
— —
1.14 0.71
1.86 0.57
3/7
3/7
Union St. Gilloise
Ø Goli 1.141.86
Real Sociedad
Ø Goli 0.710.57

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Red Bull Salzburg
AC Milan
— —
1.14 0.20
1.43 1.80
3/7
2/5
Red Bull Salzburg
Ø Goli 1.141.43
AC Milan
Ø Goli 0.201.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Sparta Praha
Lillestrom
— —
1.00 0.52
1.00 0.81
6/9
15/21
Sparta Praha
Ø Goli 1.001.00
Lillestrom
Ø Goli 0.520.81

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Torreense
Sunderland
— —
0.17 0.60
1.00 0.60
4/6
1/5
Torreense
Ø Goli 0.171.00
Sunderland
Ø Goli 0.600.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bournemouth
Sturm Graz
— —
1.00 0.43
0.20 0.71
4/5
3/7
Bournemouth
Ø Goli 1.000.20
Sturm Graz
Ø Goli 0.430.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Celta Vigo
Juventus
— —
0.57 0.40
0.57 1.20
4/7
1/5
Celta Vigo
Ø Goli 0.570.57
Juventus
Ø Goli 0.401.20

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Dinamo Zagreb
Anderlecht
— —
1.00 0.43
1.43 0.57
5/7
2/7
Dinamo Zagreb
Ø Goli 1.001.43
Anderlecht
Ø Goli 0.430.57

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Ferencvarosi TC
Plzen
— —
0.86 1.22
0.71 0.67
3/7
4/9
Ferencvarosi TC
Ø Goli 0.860.71
Plzen
Ø Goli 1.220.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
1899 Hoffenheim
Beşiktaş
— —
0.81 1.00
0.97 1.33
2/4
3/6
1899 Hoffenheim
Ø Goli 0.810.97
Beşiktaş
Ø Goli 1.001.33

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Jagiellonia
Ararat-Armenia
— —
0.88 1.00
0.63 1.13
5/8
4/8
Jagiellonia
Ø Goli 0.880.63
Ararat-Armenia
Ø Goli 1.001.13

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Marseille
Olympiacos FC
— —
0.20 0.40
1.20 0.40
2/5
1/5
Marseille
Ø Goli 0.201.20
Olympiacos FC
Ø Goli 0.400.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
NEC Nijmegen
Levski Sofia
— —
0.71 0.56
1.00 1.78
4/7
3/9
NEC Nijmegen
Ø Goli 0.711.00
Levski Sofia
Ø Goli 0.561.78

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Rennes
OFI
— —
1.20 1.00
0.40 0.60
3/5
2/5
Rennes
Ø Goli 1.200.40
OFI
Ø Goli 1.000.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

CSKA Sofia
Monaco
— —
1.10 0.60
1.30 1.00
7/10
3/5
CSKA Sofia
Ø Goli 1.101.30
Monaco
Ø Goli 0.601.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Egnatia
FC Midtjylland
— —
1.20 1.00
1.00 0.89
2/5
5/9
Egnatia
Ø Goli 1.201.00
FC Midtjylland
Ø Goli 1.000.89

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Gent
Aarhus
— —
1.00 0.33
0.86 0.89
5/7
6/9
Gent
Ø Goli 1.000.86
Aarhus
Ø Goli 0.330.89

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
HNK Hajduk Split
Ajax
— —
0.88 1.14
1.13 1.86
6/8
4/7
HNK Hajduk Split
Ø Goli 0.881.13
Ajax
Ø Goli 1.141.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
KuPS
Trabzonspor
— —
1.08 1.50
0.56 0.67
12/25
5/6
KuPS
Ø Goli 1.080.56
Trabzonspor
Ø Goli 1.500.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Lugano
FK Crvena Zvezda
— —
1.22 1.30
1.78 1.10
5/9
6/10
FC Lugano
Ø Goli 1.221.78
FK Crvena Zvezda
Ø Goli 1.301.10

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Mjallby AIF
Inter Club d'Escaldes
— —
0.46 0.95
0.77 1.43
7/22
3/3
Mjallby AIF
Ø Goli 0.460.77
Inter Club d'Escaldes
Ø Goli 0.951.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Panathinaikos
Borac Banja Luka
— —
1.20 1.00
1.20 0.88
3/5
4/8
Panathinaikos
Ø Goli 1.201.20
Borac Banja Luka
Ø Goli 1.000.88

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Riga
Kairat Almaty
— —
1.39 1.04
1.39 0.92
17/31
13/26
Riga
Ø Goli 1.391.39
Kairat Almaty
Ø Goli 1.040.92

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Atalanta
Pafos
— —
0.40 0.37
0.60 0.79
3/5
1/4
Atalanta
Ø Goli 0.400.60
Pafos
Ø Goli 0.370.79

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Brann
Lincoln Red Imps FC
— —
0.86 1.38
1.00 1.34
14/21
2/3
Brann
Ø Goli 0.861.00
Lincoln Red Imps FC
Ø Goli 1.381.34

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Brighton
Kauno Žalgiris
— —
1.60 1.03
1.60 1.03
2/5
16/30
Brighton
Ø Goli 1.601.60
Kauno Žalgiris
Ø Goli 1.031.03

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Copenhagen
SC Braga
— —
1.44 0.33
1.11 0.83
7/9
3/6
FC Copenhagen
Ø Goli 1.441.11
SC Braga
Ø Goli 0.330.83

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
SC Freiburg
FK Jablonec
— —
1.32 0.44
1.38 0.78
3/4
5/9
SC Freiburg
Ø Goli 1.321.38
FK Jablonec
Ø Goli 0.440.78

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Heart Of Midlothian
FC Nordsjaelland
— —
1.14 0.56
0.86 1.00
7/7
2/9
Heart Of Midlothian
Ø Goli 1.140.86
FC Nordsjaelland
Ø Goli 0.561.00

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
St. Truiden
FC Iberia 1999
— —
0.57 0.67
1.14 0.74
5/7
13/27
St. Truiden
Ø Goli 0.571.14
FC Iberia 1999
Ø Goli 0.670.74

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Twente
FC Thun
— —
0.86 0.56
1.29 1.11
3/7
5/9
Twente
Ø Goli 0.861.29
FC Thun
Ø Goli 0.561.11

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Everton
Chelsea
— —
0.30 1.40
0.95 0.60
2/4
3/5
Everton
Ø Goli 0.300.95
Chelsea
Ø Goli 1.400.60

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Brentford
Liverpool
— —
0.80 0.40
1.20 1.00
3/5
2/5
Brentford
Ø Goli 0.801.20
Liverpool
Ø Goli 0.401.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Fulham
Hull City
— —
0.60 0.80
0.40 0.40
2/5
2/5
Fulham
Ø Goli 0.600.40
Hull City
Ø Goli 0.800.40

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Manchester City
Ipswich
— —
1.00 1.00
1.60 0.75
1/5
2/4
Manchester City
Ø Goli 1.001.60
Ipswich
Ø Goli 1.000.75

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Newcastle
Aston Villa
— —
0.80 0.20
1.00 0.60
4/5
0/5
Newcastle
Ø Goli 0.801.00
Aston Villa
Ø Goli 0.200.60

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Bournemouth
Sunderland
— —
1.00 0.60
0.20 0.60
4/5
1/5
Bournemouth
Ø Goli 1.000.20
Sunderland
Ø Goli 0.600.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Brighton
Crystal Palace
— —
1.60 0.40
1.60 0.80
2/5
3/5
Brighton
Ø Goli 1.601.60
Crystal Palace
Ø Goli 0.400.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Leeds
Manchester United
— —
0.80 0.20
0.60 1.40
3/5
0/5
Leeds
Ø Goli 0.800.60
Manchester United
Ø Goli 0.201.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Nottingham Forest
Arsenal
— —
0.20 0.60
0.60 1.00
1/5
3/5
Nottingham Forest
Ø Goli 0.200.60
Arsenal
Ø Goli 0.601.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Bristol City
Blackburn
— —
0.50 0.50
0.88 1.00
4/8
5/8
Bristol City
Ø Goli 0.500.88
Blackburn
Ø Goli 0.501.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Burnley
Charlton
— —
0.43 0.25
0.71 0.63
5/7
3/8
Burnley
Ø Goli 0.430.71
Charlton
Ø Goli 0.250.63

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Cardiff
Watford
— —
0.75 0.50
0.50 0.38
6/8
3/8
Cardiff
Ø Goli 0.750.50
Watford
Ø Goli 0.500.38

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Millwall
Swansea
— —
1.00 0.88
0.88 0.75
8/8
5/8
Millwall
Ø Goli 1.000.88
Swansea
Ø Goli 0.880.75

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Wolves
Bolton
— —
1.00 0.88
1.14 0.50
4/7
3/8
Wolves
Ø Goli 1.001.14
Bolton
Ø Goli 0.880.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Wrexham
West Brom
— —
0.43 0.50
0.57 0.75
4/7
1/8
Wrexham
Ø Goli 0.430.57
West Brom
Ø Goli 0.500.75

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Birmingham
Preston
— —
0.63 0.43
0.88 0.43
6/8
5/7
Birmingham
Ø Goli 0.630.88
Preston
Ø Goli 0.430.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Stoke City
Middlesbrough
— —
1.25 0.88
0.38 1.13
5/8
5/8
Stoke City
Ø Goli 1.250.38
Middlesbrough
Ø Goli 0.881.13

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Norwich
Southampton
— —
1.25 1.14
0.75 1.43
3/8
6/7
Norwich
Ø Goli 1.250.75
Southampton
Ø Goli 1.141.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Portsmouth
Sheffield Utd
— —
0.71 0.75
0.57 0.38
5/7
2/8
Portsmouth
Ø Goli 0.710.57
Sheffield Utd
Ø Goli 0.750.38

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
QPR
Derby
— —
0.71 0.57
0.43 0.29
1/7
6/7
QPR
Ø Goli 0.710.43
Derby
Ø Goli 0.570.29

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Lincoln
West Ham
— —
0.38 1.13
0.50 1.63
4/8
5/8
Lincoln
Ø Goli 0.380.50
West Ham
Ø Goli 1.131.63

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Burnley
Wolves
— —
0.43 1.00
0.71 1.14
5/7
4/7
Burnley
Ø Goli 0.430.71
Wolves
Ø Goli 1.001.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Middlesbrough
Cardiff
— —
0.88 0.75
1.13 0.50
5/8
6/8
Middlesbrough
Ø Goli 0.881.13
Cardiff
Ø Goli 0.750.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Millwall
Lincoln
— —
1.00 0.38
0.88 0.50
8/8
4/8
Millwall
Ø Goli 1.000.88
Lincoln
Ø Goli 0.380.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Watford
Charlton
— —
0.50 0.25
0.38 0.63
3/8
3/8
Watford
Ø Goli 0.500.38
Charlton
Ø Goli 0.250.63

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Birmingham
QPR
— —
0.63 0.71
0.88 0.43
6/8
1/7
Birmingham
Ø Goli 0.630.88
QPR
Ø Goli 0.710.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bristol City
Sheffield Utd
— —
0.50 0.75
0.88 0.38
4/8
2/8
Bristol City
Ø Goli 0.500.88
Sheffield Utd
Ø Goli 0.750.38

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Derby
Stoke City
— —
0.57 1.25
0.29 0.38
6/7
5/8
Derby
Ø Goli 0.570.29
Stoke City
Ø Goli 1.250.38

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Norwich
Portsmouth
— —
1.25 0.71
0.75 0.57
3/8
5/7
Norwich
Ø Goli 1.250.75
Portsmouth
Ø Goli 0.710.57

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Southampton
Bolton
— —
1.14 0.88
1.43 0.50
6/7
3/8
Southampton
Ø Goli 1.141.43
Bolton
Ø Goli 0.880.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Swansea
West Ham
— —
0.88 1.13
0.75 1.63
5/8
5/8
Swansea
Ø Goli 0.880.75
West Ham
Ø Goli 1.131.63

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
West Brom
Blackburn
— —
0.50 0.50
0.75 1.00
1/8
5/8
West Brom
Ø Goli 0.500.75
Blackburn
Ø Goli 0.501.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Wrexham
Preston
— —
0.43 0.43
0.57 0.43
4/7
5/7
Wrexham
Ø Goli 0.430.57
Preston
Ø Goli 0.430.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Wolves
Portsmouth
— —
1.00 0.71
1.14 0.57
4/7
5/7
Wolves
Ø Goli 1.001.14
Portsmouth
Ø Goli 0.710.57

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Mansfield Town
Oxford United
— —
0.71 0.50
0.71 1.67
3/7
3/6
Mansfield Town
Ø Goli 0.710.71
Oxford United
Ø Goli 0.501.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Milton Keynes Dons
Luton
— —
0.43 0.50
0.71 1.50
4/7
2/6
Milton Keynes Dons
Ø Goli 0.430.71
Luton
Ø Goli 0.501.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Barnsley
Cambridge United
— —
0.29 0.38
0.71 1.25
3/7
5/8
Barnsley
Ø Goli 0.290.71
Cambridge United
Ø Goli 0.381.25

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bradford
Stevenage
— —
0.17 0.29
0.83 1.29
1/6
1/7
Bradford
Ø Goli 0.170.83
Stevenage
Ø Goli 0.291.29

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Leicester
Doncaster
— —
0.86 0.29
0.43 0.86
2/7
3/7
Leicester
Ø Goli 0.860.43
Doncaster
Ø Goli 0.290.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Leyton Orient
Blackpool
— —
0.63 1.00
1.00 0.83
4/8
5/6
Leyton Orient
Ø Goli 0.631.00
Blackpool
Ø Goli 1.000.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Plymouth
Huddersfield
— —
0.67 0.88
1.11 0.88
4/9
4/8
Plymouth
Ø Goli 0.671.11
Huddersfield
Ø Goli 0.880.88

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Sheffield Wednesday
Wimbledon
— —
1.17 0.50
1.00 0.25
2/6
4/8
Sheffield Wednesday
Ø Goli 1.171.00
Wimbledon
Ø Goli 0.500.25

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Stockport County
Bromley
— —
1.00 0.29
1.13 0.86
4/8
3/7
Stockport County
Ø Goli 1.001.13
Bromley
Ø Goli 0.290.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Wigan
Reading
— —
0.17 1.14
0.67 1.14
4/6
3/7
Wigan
Ø Goli 0.170.67
Reading
Ø Goli 1.141.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Wycombe
Notts County
— —
0.88 0.29
0.75 0.71
4/8
3/7
Wycombe
Ø Goli 0.880.75
Notts County
Ø Goli 0.290.71

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Wimbledon
Mansfield Town
— —
0.50 0.71
0.25 0.71
4/8
3/7
Wimbledon
Ø Goli 0.500.25
Mansfield Town
Ø Goli 0.710.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Blackpool
Milton Keynes Dons
— —
1.00 0.43
0.83 0.71
5/6
4/7
Blackpool
Ø Goli 1.000.83
Milton Keynes Dons
Ø Goli 0.430.71

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Bromley
Leicester
— —
0.29 0.86
0.86 0.43
3/7
2/7
Bromley
Ø Goli 0.290.86
Leicester
Ø Goli 0.860.43

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Burton Albion
Bradford
— —
1.00 0.17
0.56 0.83
5/9
1/6
Burton Albion
Ø Goli 1.000.56
Bradford
Ø Goli 0.170.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Cambridge United
Wycombe
— —
0.38 0.88
1.25 0.75
5/8
4/8
Cambridge United
Ø Goli 0.381.25
Wycombe
Ø Goli 0.880.75

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Doncaster
Stockport County
— —
0.29 1.00
0.86 1.13
3/7
4/8
Doncaster
Ø Goli 0.290.86
Stockport County
Ø Goli 1.001.13

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Luton
Barnsley
— —
0.50 0.29
1.50 0.71
2/6
3/7
Luton
Ø Goli 0.501.50
Barnsley
Ø Goli 0.290.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Notts County
Sheffield Wednesday
— —
0.29 1.17
0.71 1.00
3/7
2/6
Notts County
Ø Goli 0.290.71
Sheffield Wednesday
Ø Goli 1.171.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Oxford United
Wigan
— —
0.50 0.17
1.67 0.67
3/6
4/6
Oxford United
Ø Goli 0.501.67
Wigan
Ø Goli 0.170.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Stevenage
Plymouth
— —
0.29 0.67
1.29 1.11
1/7
4/9
Stevenage
Ø Goli 0.291.29
Plymouth
Ø Goli 0.671.11

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Fleetwood Town
Rotherham
— —
0.63 0.56
0.50 0.67
5/8
3/9
Fleetwood Town
Ø Goli 0.630.50
Rotherham
Ø Goli 0.560.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Shrewsbury
Bristol Rovers
— —
0.63 0.75
0.25 0.88
5/8
1/8
Shrewsbury
Ø Goli 0.630.25
Bristol Rovers
Ø Goli 0.750.88

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Accrington
Gillingham
— —
0.78 0.22
0.67 1.00
5/9
2/9
Accrington
Ø Goli 0.780.67
Gillingham
Ø Goli 0.221.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Colchester
Exeter City
— —
0.50 0.22
0.75 0.33
6/8
1/9
Colchester
Ø Goli 0.500.75
Exeter City
Ø Goli 0.220.33

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Crewe
Rochdale
— —
0.38 0.63
0.63 0.50
2/8
4/8
Crewe
Ø Goli 0.380.63
Rochdale
Ø Goli 0.630.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Grimsby
Northampton
— —
1.00 0.33
0.50 0.17
3/8
1/6
Grimsby
Ø Goli 1.000.50
Northampton
Ø Goli 0.330.17

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Newport County
York
— —
0.56 1.00
0.78 1.17
3/9
3/6
Newport County
Ø Goli 0.560.78
York
Ø Goli 1.001.17

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Oldham
Cheltenham
— —
0.50 0.89
0.63 0.89
7/8
7/9
Oldham
Ø Goli 0.500.63
Cheltenham
Ø Goli 0.890.89

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Port Vale
Chesterfield
— —
0.29 0.56
0.14 1.11
3/7
5/9
Port Vale
Ø Goli 0.290.14
Chesterfield
Ø Goli 0.561.11

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Salford City
Crawley Town
— —
0.50 0.43
1.00 0.43
2/8
4/7
Salford City
Ø Goli 0.501.00
Crawley Town
Ø Goli 0.430.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Swindon Town
Walsall
— —
0.29 0.50
0.86 0.88
5/7
3/8
Swindon Town
Ø Goli 0.290.86
Walsall
Ø Goli 0.500.88

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Tranmere
Barnet
— —
0.33 1.00
1.00 1.43
5/9
6/7
Tranmere
Ø Goli 0.331.00
Barnet
Ø Goli 1.001.43

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Barnet
Swindon Town
— —
1.00 0.29
1.43 0.86
6/7
5/7
Barnet
Ø Goli 1.001.43
Swindon Town
Ø Goli 0.290.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bristol Rovers
Salford City
— —
0.75 0.50
0.88 1.00
1/8
2/8
Bristol Rovers
Ø Goli 0.750.88
Salford City
Ø Goli 0.501.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Cheltenham
Fleetwood Town
— —
0.89 0.63
0.89 0.50
7/9
5/8
Cheltenham
Ø Goli 0.890.89
Fleetwood Town
Ø Goli 0.630.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Chesterfield
Colchester
— —
0.56 0.50
1.11 0.75
5/9
6/8
Chesterfield
Ø Goli 0.561.11
Colchester
Ø Goli 0.500.75

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Crawley Town
Shrewsbury
— —
0.43 0.63
0.43 0.25
4/7
5/8
Crawley Town
Ø Goli 0.430.43
Shrewsbury
Ø Goli 0.630.25

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Exeter City
Crewe
— —
0.22 0.38
0.33 0.63
1/9
2/8
Exeter City
Ø Goli 0.220.33
Crewe
Ø Goli 0.380.63

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Northampton
Tranmere
— —
0.33 0.33
0.17 1.00
1/6
5/9
Northampton
Ø Goli 0.330.17
Tranmere
Ø Goli 0.331.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Rochdale
Grimsby
— —
0.63 1.00
0.50 0.50
4/8
3/8
Rochdale
Ø Goli 0.630.50
Grimsby
Ø Goli 1.000.50

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Rotherham
Newport County
— —
0.56 0.56
0.67 0.78
3/9
3/9
Rotherham
Ø Goli 0.560.67
Newport County
Ø Goli 0.560.78

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Walsall
Oldham
— —
0.50 0.50
0.88 0.63
3/8
7/8
Walsall
Ø Goli 0.500.88
Oldham
Ø Goli 0.500.63

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
York
Accrington
— —
1.00 0.78
1.17 0.67
3/6
5/9
York
Ø Goli 1.001.17
Accrington
Ø Goli 0.780.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Gillingham
Port Vale
— —
0.22 0.29
1.00 0.14
2/9
3/7
Gillingham
Ø Goli 0.221.00
Port Vale
Ø Goli 0.290.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Arsenal W
Birmingham City W
— —
0.40 0.80
0.40 0.60
0/5
4/5
Arsenal W
Ø Goli 0.400.40
Birmingham City W
Ø Goli 0.800.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Crystal Palace W
West Ham W
— —
0.40 0.20
0.60 0.60
1/5
4/5
Crystal Palace W
Ø Goli 0.400.60
West Ham W
Ø Goli 0.200.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Aston Villa W
Liverpool W
— —
0.20 0.80
0.60 1.00
3/5
3/5
Aston Villa W
Ø Goli 0.200.60
Liverpool W
Ø Goli 0.801.00

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Charlton Athletic W
Manchester United W
— —
0.20 0.40
0.00 0.60
1/4
3/5
Charlton Athletic W
Ø Goli 0.200.00
Manchester United W
Ø Goli 0.400.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
London City Lionesses W
Everton W
— —
1.60 0.20
1.40 0.60
3/5
2/5
London City Lionesses W
Ø Goli 1.601.40
Everton W
Ø Goli 0.200.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Manchester City W
Brighton W
— —
1.20 0.33
2.00 0.52
1/5
3/4
Manchester City W
Ø Goli 1.202.00
Brighton W
Ø Goli 0.330.52

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Atalanta
Venezia
3 3 1 1
— —
0.40 0.20
0.60 0.60
3/5
2/5
Atalanta
Ø Goli 0.400.60
Venezia
Ø Goli 0.200.60
3 3 1 1

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Torino
Udinese
1 2 1 1
— —
0.20 1.20
0.80 0.40
3/5
1/5
Torino
Ø Goli 0.200.80
Udinese
Ø Goli 1.200.40
1 2 1 1

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Frosinone
Sassuolo
— —
1.40 0.40
0.40 1.40
3/5
3/5
Frosinone
Ø Goli 1.400.40
Sassuolo
Ø Goli 0.401.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Venezia
Napoli
— —
0.20 0.40
0.60 1.00
2/5
1/5
Venezia
Ø Goli 0.200.60
Napoli
Ø Goli 0.401.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
AS Roma
Genoa
— —
1.40 0.20
1.40 0.40
4/5
2/5
AS Roma
Ø Goli 1.401.40
Genoa
Ø Goli 0.200.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Udinese
Lecce
— —
1.20 0.60
0.40 0.40
1/5
2/5
Udinese
Ø Goli 1.200.40
Lecce
Ø Goli 0.600.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Fiorentina
Como
— —
0.40 1.20
0.80 0.60
4/5
2/5
Fiorentina
Ø Goli 0.400.80
Como
Ø Goli 1.200.60

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
AC Milan
Atalanta
— —
0.20 0.40
1.80 0.60
2/5
3/5
AC Milan
Ø Goli 0.201.80
Atalanta
Ø Goli 0.400.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Juventus
Lazio
— —
0.40 0.60
1.20 1.00
1/5
1/5
Juventus
Ø Goli 0.401.20
Lazio
Ø Goli 0.601.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Monza
Cagliari
— —
0.80 0.40
0.80 0.60
2/5
1/5
Monza
Ø Goli 0.800.80
Cagliari
Ø Goli 0.400.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Parma
Torino
— —
0.20 0.20
0.60 0.80
3/5
3/5
Parma
Ø Goli 0.200.60
Torino
Ø Goli 0.200.80

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Hellas Verona
Catanzaro
— —
0.40 0.60
1.60 0.40
3/5
2/5
Hellas Verona
Ø Goli 0.401.60
Catanzaro
Ø Goli 0.600.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Benevento
Vicenza Virtus
— —
0.40 0.40
0.80 1.00
2/5
3/5
Benevento
Ø Goli 0.400.80
Vicenza Virtus
Ø Goli 0.401.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Padova
Virtus Entella
— —
0.60 1.00
0.40 0.40
3/5
2/5
Padova
Ø Goli 0.600.40
Virtus Entella
Ø Goli 1.000.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Mantova
Palermo
— —
0.60 1.00
1.40 1.00
3/5
2/5
Mantova
Ø Goli 0.601.40
Palermo
Ø Goli 1.001.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Pisa
Cremonese
— —
0.80 0.40
0.80 0.60
3/5
3/5
Pisa
Ø Goli 0.800.80
Cremonese
Ø Goli 0.400.60

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Cesena
Avellino
— —
1.00 1.00
0.40 0.40
4/5
3/5
Cesena
Ø Goli 1.000.40
Avellino
Ø Goli 1.000.40

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Levante
Sevilla
0 3 1 3
— —
0.50 0.29
0.83 1.14
2/6
4/7
Levante
Ø Goli 0.500.83
Sevilla
Ø Goli 0.291.14
0 3 1 3

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Deportivo La Coruna
Levante
— —
0.71 0.50
0.71 0.83
4/7
2/6
Deportivo La Coruna
Ø Goli 0.710.71
Levante
Ø Goli 0.500.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Espanyol
Atletico Madrid
— —
0.86 0.57
0.57 1.71
5/7
2/7
Espanyol
Ø Goli 0.860.57
Atletico Madrid
Ø Goli 0.571.71

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Villarreal
Elche
— —
1.00 0.29
0.86 1.29
3/7
6/7
Villarreal
Ø Goli 1.000.86
Elche
Ø Goli 0.291.29

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Osasuna
Racing Santander
— —
0.29 1.29
0.57 0.29
3/7
3/7
Osasuna
Ø Goli 0.290.57
Racing Santander
Ø Goli 1.290.29

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Celta Vigo
Alaves
— —
0.57 0.57
0.57 1.00
4/7
1/7
Celta Vigo
Ø Goli 0.570.57
Alaves
Ø Goli 0.571.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Malaga
Real Sociedad
— —
0.29 0.71
0.14 0.57
3/7
3/7
Malaga
Ø Goli 0.290.14
Real Sociedad
Ø Goli 0.710.57

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Real Madrid
Sevilla
— —
1.43 0.29
1.14 1.14
5/7
4/7
Real Madrid
Ø Goli 1.431.14
Sevilla
Ø Goli 0.291.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Valladolid
Albacete
4 5 0 0
— —
0.63 0.25
0.38 0.38
3/8
4/8
Valladolid
Ø Goli 0.630.38
Albacete
Ø Goli 0.250.38
4 5 0 0

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Burgos
Granada CF
0 0 1 1
— —
0.75 0.25
0.75 1.38
4/8
6/8
Burgos
Ø Goli 0.750.75
Granada CF
Ø Goli 0.251.38
0 0 1 1

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Oviedo
Eibar
2 3 0 1
— —
0.50 1.25
0.50 1.00
3/8
5/8
Oviedo
Ø Goli 0.500.50
Eibar
Ø Goli 1.251.00
2 3 0 1

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Tenerife
Girona
1 1 1 1
— —
0.71 0.88
0.43 0.88
4/7
4/8
Tenerife
Ø Goli 0.710.43
Girona
Ø Goli 0.880.88
1 1 1 1

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Leganes
Cordoba
— —
0.38 1.00
0.38 0.43
4/8
5/7
Leganes
Ø Goli 0.380.38
Cordoba
Ø Goli 1.000.43

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Real Sociedad II
Almeria
— —
1.00 1.13
0.38 0.50
4/8
1/8
Real Sociedad II
Ø Goli 1.000.38
Almeria
Ø Goli 1.130.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Eibar
Mallorca
— —
1.25 0.38
1.00 0.63
5/8
2/8
Eibar
Ø Goli 1.251.00
Mallorca
Ø Goli 0.380.63

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Sporting Gijon
Albacete
— —
0.50 0.25
0.50 0.38
4/8
4/8
Sporting Gijon
Ø Goli 0.500.50
Albacete
Ø Goli 0.250.38

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Las Palmas
Castellón
— —
0.63 0.88
0.88 1.00
5/8
5/8
Las Palmas
Ø Goli 0.630.88
Castellón
Ø Goli 0.881.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Granada CF
Cadiz
— —
0.25 0.38
1.38 1.00
6/8
3/8
Granada CF
Ø Goli 0.251.38
Cadiz
Ø Goli 0.381.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Girona
FC Andorra
— —
0.88 0.38
0.88 1.13
4/8
3/8
Girona
Ø Goli 0.880.88
FC Andorra
Ø Goli 0.381.13

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Burgos
Sabadell
— —
0.75 0.63
0.75 0.38
4/8
2/8
Burgos
Ø Goli 0.750.75
Sabadell
Ø Goli 0.630.38

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Celta de Vigo II
Tenerife
— —
0.38 0.71
0.88 0.43
3/8
4/7
Celta de Vigo II
Ø Goli 0.380.88
Tenerife
Ø Goli 0.710.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

FC Beladona W
Tenerife W
— —
0.17 0.17
1.33 0.83
1/6
2/6
FC Beladona W
Ø Goli 0.171.33
Tenerife W
Ø Goli 0.170.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Real Madrid W
Espanyol W
— —
1.33 0.83
0.83 0.67
1/6
2/6
Real Madrid W
Ø Goli 1.330.83
Espanyol W
Ø Goli 0.830.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Alaves W
Sevilla W
— —
0.33 0.67
0.17 0.50
2/6
2/6
Alaves W
Ø Goli 0.330.17
Sevilla W
Ø Goli 0.670.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Atletico Madrid W
Madrid CFF W
— —
1.00 1.17
0.67 0.67
2/6
3/6
Atletico Madrid W
Ø Goli 1.000.67
Madrid CFF W
Ø Goli 1.170.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Eintracht Frankfurt
1. FC Köln
— —
1.56 0.31
0.60 1.18
3/4
2/4
Eintracht Frankfurt
Ø Goli 1.560.60
1. FC Köln
Ø Goli 0.311.18

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Union Berlin
Borussia Dortmund
— —
0.29 0.79
0.77 1.42
3/4
1/4
Union Berlin
Ø Goli 0.290.77
Borussia Dortmund
Ø Goli 0.791.42

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Hamburger SV
VfB Stuttgart
— —
0.30 0.39
0.34 1.22
3/4
1/4
Hamburger SV
Ø Goli 0.300.34
VfB Stuttgart
Ø Goli 0.391.22

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Werder Bremen
Paderborn
— —
0.27 0.50
1.55 0.20
3/4
2/4
Werder Bremen
Ø Goli 0.271.55
Paderborn
Ø Goli 0.500.20

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Schalke 04
Mainz
— —
0.25 0.94
0.50 1.32
2/4
2/4
FC Schalke 04
Ø Goli 0.250.50
Mainz
Ø Goli 0.941.32

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
SV Elversberg
FC Augsburg
— —
0.75 0.52
1.25 1.94
2/4
2/4
SV Elversberg
Ø Goli 0.751.25
FC Augsburg
Ø Goli 0.521.94

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bayer Leverkusen
SC Freiburg
— —
1.03 1.32
1.36 1.38
4/4
3/4
Bayer Leverkusen
Ø Goli 1.031.36
SC Freiburg
Ø Goli 1.321.38

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
B. Moenchengladbach
1899 Hoffenheim
— —
0.70 0.81
0.75 0.97
2/4
2/4
B. Moenchengladbach
Ø Goli 0.700.75
1899 Hoffenheim
Ø Goli 0.810.97

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Holstein Kiel
Hertha BSC
— —
0.67 1.33
0.50 1.50
4/6
3/6
Holstein Kiel
Ø Goli 0.670.50
Hertha BSC
Ø Goli 1.331.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Greuther Fürth
Eintracht Braunschweig
— —
0.67 1.17
0.83 0.83
1/6
1/6
Greuther Fürth
Ø Goli 0.670.83
Eintracht Braunschweig
Ø Goli 1.170.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
1. FC Kaiserslautern
VfL Bochum
— —
0.33 0.67
0.67 0.17
3/6
2/6
1. FC Kaiserslautern
Ø Goli 0.330.67
VfL Bochum
Ø Goli 0.670.17

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
VfL Wolfsburg
1. FC Heidenheim
— —
1.33 1.00
1.17 1.33
1/6
2/6
VfL Wolfsburg
Ø Goli 1.331.17
1. FC Heidenheim
Ø Goli 1.001.33

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Hannover 96
FC St. Pauli
— —
1.00 0.50
0.17 0.83
4/6
4/6
Hannover 96
Ø Goli 1.000.17
FC St. Pauli
Ø Goli 0.500.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Arminia Bielefeld
VfL Osnabrück
— —
0.67 0.50
1.00 1.00
6/6
2/6
Arminia Bielefeld
Ø Goli 0.671.00
VfL Osnabrück
Ø Goli 0.501.00

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Karlsruher SC
SV Darmstadt 98
— —
0.67 0.33
0.33 0.50
3/6
4/6
Karlsruher SC
Ø Goli 0.670.33
SV Darmstadt 98
Ø Goli 0.330.50

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Dynamo Dresden
1. FC Magdeburg
— —
0.83 1.00
0.50 0.83
3/6
3/6
Dynamo Dresden
Ø Goli 0.830.50
1. FC Magdeburg
Ø Goli 1.000.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Hansa Rostock
SV Meppen
— —
0.71 0.86
1.43 0.29
2/7
4/7
Hansa Rostock
Ø Goli 0.711.43
SV Meppen
Ø Goli 0.860.29

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Rot-Weiß Essen
Fortuna Köln
— —
0.86 0.29
1.00 0.86
0/7
3/7
Rot-Weiß Essen
Ø Goli 0.861.00
Fortuna Köln
Ø Goli 0.290.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Saarbrücken
MSV Duisburg
— —
1.14 0.86
1.57 1.86
0/7
3/7
FC Saarbrücken
Ø Goli 1.141.57
MSV Duisburg
Ø Goli 0.861.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Stuttgart II
Hoffenheim II
— —
0.71 1.29
1.00 0.71
4/7
3/7
Stuttgart II
Ø Goli 0.711.00
Hoffenheim II
Ø Goli 1.290.71

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Havelse
Würzburger Kickers
— —
0.71 0.86
0.71 0.71
6/7
4/7
Havelse
Ø Goli 0.710.71
Würzburger Kickers
Ø Goli 0.860.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Waldhof Mannheim
FC Ingolstadt 04
— —
1.00 0.86
0.57 0.14
4/7
2/7
Waldhof Mannheim
Ø Goli 1.000.57
FC Ingolstadt 04
Ø Goli 0.860.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Verl
Jahn Regensburg
— —
0.86 1.00
0.57 0.86
3/7
2/7
Verl
Ø Goli 0.860.57
Jahn Regensburg
Ø Goli 1.000.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Viktoria Köln
Grossaspach
— —
1.00 0.57
1.71 0.29
3/7
4/7
FC Viktoria Köln
Ø Goli 1.001.71
Grossaspach
Ø Goli 0.570.29

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
SV Wehen
Alemannia Aachen
— —
0.57 1.00
0.14 0.57
2/7
2/7
SV Wehen
Ø Goli 0.570.14
Alemannia Aachen
Ø Goli 1.000.57

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Fortuna Köln
Stuttgart II
— —
0.29 0.71
0.86 1.00
3/7
4/7
Fortuna Köln
Ø Goli 0.290.86
Stuttgart II
Ø Goli 0.711.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Alemannia Aachen
Hansa Rostock
— —
1.00 0.71
0.57 1.43
2/7
2/7
Alemannia Aachen
Ø Goli 1.000.57
Hansa Rostock
Ø Goli 0.711.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Grossaspach
Preußen Münster
— —
0.57 0.86
0.29 0.86
4/7
4/7
Grossaspach
Ø Goli 0.570.29
Preußen Münster
Ø Goli 0.860.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Ingolstadt 04
Rot-Weiß Essen
— —
0.86 0.86
0.14 1.00
2/7
0/7
FC Ingolstadt 04
Ø Goli 0.860.14
Rot-Weiß Essen
Ø Goli 0.861.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Jahn Regensburg
SV Wehen
— —
1.00 0.57
0.86 0.14
2/7
2/7
Jahn Regensburg
Ø Goli 1.000.86
SV Wehen
Ø Goli 0.570.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Würzburger Kickers
Waldhof Mannheim
— —
0.86 1.00
0.71 0.57
4/7
4/7
Würzburger Kickers
Ø Goli 0.860.71
Waldhof Mannheim
Ø Goli 1.000.57

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Hoffenheim II
Verl
— —
1.29 0.86
0.71 0.57
3/7
3/7
Hoffenheim II
Ø Goli 1.290.71
Verl
Ø Goli 0.860.57

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
MSV Duisburg
FC Viktoria Köln
— —
0.86 1.00
1.86 1.71
3/7
3/7
MSV Duisburg
Ø Goli 0.861.86
FC Viktoria Köln
Ø Goli 1.001.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
SV Meppen
Havelse
— —
0.86 0.71
0.29 0.71
4/7
6/7
SV Meppen
Ø Goli 0.860.29
Havelse
Ø Goli 0.710.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

SC Freiburg W
RB Leipzig W
— —
0.40 0.33
1.00 1.33
3/5
1/6
SC Freiburg W
Ø Goli 0.401.00
RB Leipzig W
Ø Goli 0.331.33

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Koln W
Hamburger SV W
— —
1.00 0.83
1.00 0.67
2/5
3/6
FC Koln W
Ø Goli 1.001.00
Hamburger SV W
Ø Goli 0.830.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bayer Leverkusen W
Eintracht Frankfurt W
— —
0.33 0.67
1.67 1.17
4/6
2/6
Bayer Leverkusen W
Ø Goli 0.331.67
Eintracht Frankfurt W
Ø Goli 0.671.17

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Union Berlin W
Nürnberg W
— —
0.33 0.83
1.00 0.67
2/6
4/6
Union Berlin W
Ø Goli 0.331.00
Nürnberg W
Ø Goli 0.830.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Werder Bremen W
1899 Hoffenheim W
— —
1.33 0.50
0.33 0.83
2/6
4/6
Werder Bremen W
Ø Goli 1.330.33
1899 Hoffenheim W
Ø Goli 0.500.83

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bayern Munich W
Stuttgart W
— —
1.33 0.33
1.83 1.00
2/6
5/6
Bayern Munich W
Ø Goli 1.331.83
Stuttgart W
Ø Goli 0.331.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Le Mans
Toulouse
— —
1.20 0.20
0.60 1.20
4/5
2/5
Le Mans
Ø Goli 1.200.60
Toulouse
Ø Goli 0.201.20

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Strasbourg
Paris Saint Germain
— —
0.40 0.40
1.60 1.20
2/5
3/5
Strasbourg
Ø Goli 0.401.60
Paris Saint Germain
Ø Goli 0.401.20

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Lille
Brest
— —
0.80 0.80
0.80 0.60
3/5
4/5
Lille
Ø Goli 0.800.80
Brest
Ø Goli 0.800.60

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Estac Troyes
Lens
— —
0.60 0.60
0.20 1.20
3/5
3/5
Estac Troyes
Ø Goli 0.600.20
Lens
Ø Goli 0.601.20

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Angers
Marseille
— —
0.60 0.20
0.60 1.20
2/5
2/5
Angers
Ø Goli 0.600.60
Marseille
Ø Goli 0.201.20

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Lorient
Monaco
— —
0.40 0.60
0.60 1.00
3/5
3/5
Lorient
Ø Goli 0.400.60
Monaco
Ø Goli 0.601.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Paris FC
Rennes
— —
0.80 1.20
0.80 0.40
3/5
3/5
Paris FC
Ø Goli 0.800.80
Rennes
Ø Goli 1.200.40

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Lyon
Nice
— —
0.80 0.40
1.20 0.20
2/5
2/5
Lyon
Ø Goli 0.801.20
Nice
Ø Goli 0.400.20

1-3 goli w obu połowach: Tak

0

Dijon
Metz
3 4 1 2
— —
0.43 0.57
1.00 0.86
4/7
0/7
Dijon
Ø Goli 0.431.00
Metz
Ø Goli 0.570.86
3 4 1 2

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Annecy
Nancy
— —
0.86 0.29
0.43 0.86
4/7
2/7
Annecy
Ø Goli 0.860.43
Nancy
Ø Goli 0.290.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Guingamp
PAU
— —
0.43 0.43
1.00 0.43
4/7
2/7
Guingamp
Ø Goli 0.431.00
PAU
Ø Goli 0.430.43

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Reims
Dijon
— —
0.86 0.43
1.29 1.00
4/7
4/7
Reims
Ø Goli 0.861.29
Dijon
Ø Goli 0.431.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Nantes
Dunkerque
— —
0.57 0.43
0.71 1.00
2/7
3/7
Nantes
Ø Goli 0.570.71
Dunkerque
Ø Goli 0.431.00

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Red Star
Saint Etienne
— —
0.86 1.43
0.43 1.29
4/7
5/7
Red Star
Ø Goli 0.860.43
Saint Etienne
Ø Goli 1.431.29

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Rodez
Montpellier
— —
0.71 0.29
1.29 0.57
2/7
1/7
Rodez
Ø Goli 0.711.29
Montpellier
Ø Goli 0.290.57

1-3 goli w obu połowach: Tak

0

Caen
La Roche VF
— —
1.11 0.44
0.78 1.22
4/9
5/9
Caen
Ø Goli 1.110.78
La Roche VF
Ø Goli 0.441.22

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Aubagne
Le Puy Foot
— —
0.44 1.00
0.22 0.25
3/9
4/8
Aubagne
Ø Goli 0.440.22
Le Puy Foot
Ø Goli 1.000.25

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Bourg-en-bresse 01
Fleury 91
— —
0.22 0.67
0.33 1.00
5/9
6/9
Bourg-en-bresse 01
Ø Goli 0.220.33
Fleury 91
Ø Goli 0.671.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Concarneau
Bastia
— —
0.44 0.56
0.89 0.22
4/9
3/9
Concarneau
Ø Goli 0.440.89
Bastia
Ø Goli 0.560.22

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Paris 13 Atletico
Rouen
— —
0.33 1.00
0.44 0.89
3/9
5/9
Paris 13 Atletico
Ø Goli 0.330.44
Rouen
Ø Goli 1.000.89

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Quevilly
Orleans
— —
0.63 0.22
0.25 0.56
6/8
4/9
Quevilly
Ø Goli 0.630.25
Orleans
Ø Goli 0.220.56

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Thionville Lusitanos
Versailles
— —
0.50 0.89
1.25 0.56
3/8
5/9
Thionville Lusitanos
Ø Goli 0.501.25
Versailles
Ø Goli 0.890.56

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Valenciennes
Amiens
— —
0.44 0.33
0.56 1.00
7/9
3/9
Valenciennes
Ø Goli 0.440.56
Amiens
Ø Goli 0.331.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Villefranche
Cannes
— —
0.44 0.43
0.33 0.71
2/9
4/7
Villefranche
Ø Goli 0.440.33
Cannes
Ø Goli 0.430.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Heerenveen
Excelsior
— —
0.71 1.14
0.86 1.00
3/7
7/7
Heerenveen
Ø Goli 0.710.86
Excelsior
Ø Goli 1.141.00

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
PEC Zwolle
GO Ahead Eagles
— —
0.43 0.71
0.43 1.57
4/7
4/7
PEC Zwolle
Ø Goli 0.430.43
GO Ahead Eagles
Ø Goli 0.711.57

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Cambuur
AZ Alkmaar
— —
0.43 0.86
1.00 1.71
5/7
2/7
Cambuur
Ø Goli 0.431.00
AZ Alkmaar
Ø Goli 0.861.71

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Groningen
Ajax
— —
1.57 1.14
0.57 1.86
5/7
4/7
Groningen
Ø Goli 1.570.57
Ajax
Ø Goli 1.141.86

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
NEC Nijmegen
Fortuna Sittard
— —
0.71 1.00
1.00 0.86
4/7
4/7
NEC Nijmegen
Ø Goli 0.711.00
Fortuna Sittard
Ø Goli 1.000.86

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Twente
Utrecht
— —
0.86 0.43
1.29 1.14
3/7
3/7
Twente
Ø Goli 0.861.29
Utrecht
Ø Goli 0.431.14

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Den Bosch
Top Oss
— —
0.56 0.67
0.89 0.67
1/9
6/9
Den Bosch
Ø Goli 0.560.89
Top Oss
Ø Goli 0.670.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
FC Eindhoven
Vitesse
— —
0.56 0.78
1.11 0.89
5/9
5/9
FC Eindhoven
Ø Goli 0.561.11
Vitesse
Ø Goli 0.780.89

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Helmond Sport
NAC Breda
— —
1.00 1.00
0.67 1.11
5/9
5/9
Helmond Sport
Ø Goli 1.000.67
NAC Breda
Ø Goli 1.001.11

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
VVV Venlo
Jong AZ
— —
1.11 1.00
1.44 1.44
4/9
5/9
VVV Venlo
Ø Goli 1.111.44
Jong AZ
Ø Goli 1.001.44

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Emmen
Almere City FC
— —
0.67 0.44
1.44 1.67
4/9
3/9
Emmen
Ø Goli 0.671.44
Almere City FC
Ø Goli 0.441.67

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Waalwijk
FC Volendam
— —
0.78 0.89
1.33 1.33
6/9
3/9
Waalwijk
Ø Goli 0.781.33
FC Volendam
Ø Goli 0.891.33

1-3 goli w obu połowach: Nie

0
Jong Ajax
De Graafschap
— —
0.78 0.78
0.67 0.44
2/9
4/9
Jong Ajax
Ø Goli 0.780.67
De Graafschap
Ø Goli 0.780.44

1-3 goli w obu połowach: Tak

0
Jong Utrecht
Roda
— —
0.89 0.56
0.78 0.44
6/9
4/9
Jong Utrecht
Ø Goli 0.890.78
Roda
Ø Goli 0.560.44

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Famalicao
Alverca
1 1 1 4
— —
0.86 0.71
0.43 0.57
4/7
3/7
Famalicao
Ø Goli 0.860.43
Alverca
Ø Goli 0.710.57
1 1 1 4

1-3 goli w obu połowach: Nie

0

Benfica B
Felgueiras 1932
1 1 0 0
— —
0.67 0.33
0.50 0.50
4/6
3/6
Benfica B
Ø Goli 0.670.50
Felgueiras 1932
Ø Goli 0.330.50
1 1 0 0

1-3 goli w obu połowach: Nie

0