Typy 1. Połowa/Mecz

Wynik do przerwy i na koniec meczu w jednym typie. Wybierz wariant (np. W/W lub P/W), sprawdź kurs, prawdopodobieństwo oraz jak często drużyny miały taki układ w sezonie.

Lens
Sporting CP
— —
0.60 1.57
1.20 0.86
0/5
0/7
Lens
Ø Goli 0.601.20
Sporting CP
Ø Goli 1.570.86

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Villarreal
Napoli
— —
1.00 0.40
0.86 1.00
0/7
0/5
Villarreal
Ø Goli 1.000.86
Napoli
Ø Goli 0.401.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
AS Roma
Real Madrid
— —
1.40 1.43
1.40 1.14
0/5
0/7
AS Roma
Ø Goli 1.401.40
Real Madrid
Ø Goli 1.431.14

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Ferencvarosi TC
Plzen
— —
0.86 1.22
0.71 0.67
0/7
0/9
Ferencvarosi TC
Ø Goli 0.860.71
Plzen
Ø Goli 1.220.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
NEC Nijmegen
Levski Sofia
— —
0.71 0.56
1.00 1.78
0/7
0/9
NEC Nijmegen
Ø Goli 0.711.00
Levski Sofia
Ø Goli 0.561.78

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

St. Truiden
FC Iberia 1999
— —
0.57 0.67
1.14 0.74
0/7
0/27
St. Truiden
Ø Goli 0.571.14
FC Iberia 1999
Ø Goli 0.670.74

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Everton
Chelsea
— —
0.30 1.40
0.95 0.60
0/4
0/5
Everton
Ø Goli 0.300.95
Chelsea
Ø Goli 1.400.60

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Bournemouth
Sunderland
— —
1.00 0.60
0.20 0.60
0/5
0/5
Bournemouth
Ø Goli 1.000.20
Sunderland
Ø Goli 0.600.60

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Norwich
Southampton
— —
1.25 1.14
0.75 1.43
0/8
0/7
Norwich
Ø Goli 1.250.75
Southampton
Ø Goli 1.141.43

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Portsmouth
Sheffield Utd
— —
0.71 0.75
0.57 0.38
0/7
0/8
Portsmouth
Ø Goli 0.710.57
Sheffield Utd
Ø Goli 0.750.38

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Mansfield Town
Oxford United
— —
0.71 0.50
0.71 1.67
0/7
0/6
Mansfield Town
Ø Goli 0.710.71
Oxford United
Ø Goli 0.501.67

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Leyton Orient
Blackpool
— —
0.63 1.00
1.00 0.83
0/8
0/6
Leyton Orient
Ø Goli 0.631.00
Blackpool
Ø Goli 1.000.83

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Accrington
Gillingham
— —
0.78 0.22
0.67 1.00
0/9
0/9
Accrington
Ø Goli 0.780.67
Gillingham
Ø Goli 0.221.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Lazio
Monza
2 3 0 1
— —
0.60 0.80
1.00 0.80
0/5
0/5
Lazio
Ø Goli 0.601.00
Monza
Ø Goli 0.800.80
2 3 0 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Sassuolo
AC Milan
0 1 0 1
— —
0.40 0.20
1.40 1.80
0/5
0/5
Sassuolo
Ø Goli 0.401.40
AC Milan
Ø Goli 0.201.80
0 1 0 1

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
AC Milan
Atalanta
— —
0.20 0.40
1.80 0.60
0/5
0/5
AC Milan
Ø Goli 0.201.80
Atalanta
Ø Goli 0.400.60

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Hellas Verona
Catanzaro
— —
0.40 0.60
1.60 0.40
0/5
0/5
Hellas Verona
Ø Goli 0.401.60
Catanzaro
Ø Goli 0.600.40

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Mantova
Palermo
— —
0.60 1.00
1.40 1.00
0/5
0/5
Mantova
Ø Goli 0.601.40
Palermo
Ø Goli 1.001.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Levante
Sevilla
— —
0.50 0.29
0.83 1.14
0/6
1/7
Levante
Ø Goli 0.500.83
Sevilla
Ø Goli 0.291.14

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Espanyol
Atletico Madrid
— —
0.86 0.57
0.57 1.71
0/7
0/7
Espanyol
Ø Goli 0.860.57
Atletico Madrid
Ø Goli 0.571.71

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Villarreal
Elche
— —
1.00 0.29
0.86 1.29
0/7
0/7
Villarreal
Ø Goli 1.000.86
Elche
Ø Goli 0.291.29

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Granada CF
Cadiz
— —
0.25 0.38
1.38 1.00
2/8
0/8
Granada CF
Ø Goli 0.251.38
Cadiz
Ø Goli 0.381.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Celta de Vigo II
Tenerife
— —
0.38 0.71
0.88 0.43
0/8
0/7
Celta de Vigo II
Ø Goli 0.380.88
Tenerife
Ø Goli 0.710.43

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

1. FC Köln
B. Moenchengladbach
1 2 1 1
— —
0.31 0.70
1.18 0.75
1/4
0/4
1. FC Köln
Ø Goli 0.311.18
B. Moenchengladbach
Ø Goli 0.700.75
1 2 1 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Eintracht Frankfurt
1. FC Köln
— —
1.56 0.31
0.60 1.18
0/4
1/4
Eintracht Frankfurt
Ø Goli 1.560.60
1. FC Köln
Ø Goli 0.311.18

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Werder Bremen
Paderborn
— —
0.27 0.50
1.55 0.20
1/4
0/4
Werder Bremen
Ø Goli 0.271.55
Paderborn
Ø Goli 0.500.20

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
SV Elversberg
FC Augsburg
— —
0.75 0.52
1.25 1.94
1/4
1/4
SV Elversberg
Ø Goli 0.751.25
FC Augsburg
Ø Goli 0.521.94

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Hannover 96
FC St. Pauli
— —
1.00 0.50
0.17 0.83
0/6
0/6
Hannover 96
Ø Goli 1.000.17
FC St. Pauli
Ø Goli 0.500.83

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Hansa Rostock
SV Meppen
— —
0.71 0.86
1.43 0.29
0/7
0/7
Hansa Rostock
Ø Goli 0.711.43
SV Meppen
Ø Goli 0.860.29

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
FC Saarbrücken
MSV Duisburg
— —
1.14 0.86
1.57 1.86
0/7
2/7
FC Saarbrücken
Ø Goli 1.141.57
MSV Duisburg
Ø Goli 0.861.86

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Würzburger Kickers
Waldhof Mannheim
— —
0.86 1.00
0.71 0.57
0/7
0/7
Würzburger Kickers
Ø Goli 0.860.71
Waldhof Mannheim
Ø Goli 1.000.57

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
MSV Duisburg
FC Viktoria Köln
— —
0.86 1.00
1.86 1.71
2/7
0/7
MSV Duisburg
Ø Goli 0.861.86
FC Viktoria Köln
Ø Goli 1.001.71

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
SV Meppen
Havelse
— —
0.86 0.71
0.29 0.71
0/7
1/7
SV Meppen
Ø Goli 0.860.29
Havelse
Ø Goli 0.710.71

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Union Berlin W
Nürnberg W
— —
0.33 0.83
1.00 0.67
0/6
0/6
Union Berlin W
Ø Goli 0.331.00
Nürnberg W
Ø Goli 0.830.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Estac Troyes
Marseille
0 0 0 2
— —
0.60 0.20
0.20 1.20
0/5
0/5
Estac Troyes
Ø Goli 0.600.20
Marseille
Ø Goli 0.201.20
0 0 0 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Le Mans
Toulouse
— —
1.20 0.20
0.60 1.20
0/5
0/5
Le Mans
Ø Goli 1.200.60
Toulouse
Ø Goli 0.201.20

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Paris FC
Rennes
— —
0.80 1.20
0.80 0.40
0/5
0/5
Paris FC
Ø Goli 0.800.80
Rennes
Ø Goli 1.200.40

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Nantes
Dunkerque
— —
0.57 0.43
0.71 1.00
0/7
1/7
Nantes
Ø Goli 0.570.71
Dunkerque
Ø Goli 0.431.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Excelsior
Groningen
1 1 2 5
— —
1.14 1.57
1.00 0.57
0/7
0/7
Excelsior
Ø Goli 1.141.00
Groningen
Ø Goli 1.570.57
1 1 2 5

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Groningen
Ajax
— —
1.57 1.14
0.57 1.86
0/7
0/7
Groningen
Ø Goli 1.570.57
Ajax
Ø Goli 1.141.86

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Den Bosch
Top Oss
— —
0.56 0.67
0.89 0.67
0/9
0/9
Den Bosch
Ø Goli 0.560.89
Top Oss
Ø Goli 0.670.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Emmen
Almere City FC
— —
0.67 0.44
1.44 1.67
0/9
0/9
Emmen
Ø Goli 0.671.44
Almere City FC
Ø Goli 0.441.67

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa
— —
0.38 0.44
1.00 0.89
0/8
0/9
Wieczysta Kraków
Ø Goli 0.381.00
Raków Częstochowa
Ø Goli 0.440.89

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Widzew Łódź
Wisła Kraków
— —
0.89 0.78
0.56 1.11
0/9
0/9
Widzew Łódź
Ø Goli 0.890.56
Wisła Kraków
Ø Goli 0.781.11

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Stal Rzeszów
Lechia Gdańsk
— —
0.67 0.56
0.44 1.33
0/9
0/9
Stal Rzeszów
Ø Goli 0.670.44
Lechia Gdańsk
Ø Goli 0.561.33

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Miedź Legnica
Stal Mielec
— —
0.44 0.89
1.11 0.67
0/9
0/9
Miedź Legnica
Ø Goli 0.441.11
Stal Mielec
Ø Goli 0.890.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
— —
0.56 0.78
1.33 0.44
0/9
0/9
Lechia Gdańsk
Ø Goli 0.561.33
Arka Gdynia
Ø Goli 0.780.44

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Nieciecza
Puszcza Niepołomice
— —
0.33 0.75
1.22 0.25
1/9
0/8
Nieciecza
Ø Goli 0.331.22
Puszcza Niepołomice
Ø Goli 0.750.25

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice
— —
1.20 0.70
0.40 1.00
0/10
1/10
Hutnik Kraków
Ø Goli 1.200.40
Chojniczanka Chojnice
Ø Goli 0.701.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Podhale Nowy Targ
Lechia Zielona Góra
— —
0.90 0.60
1.10 1.40
0/10
0/10
Podhale Nowy Targ
Ø Goli 0.901.10
Lechia Zielona Góra
Ø Goli 0.601.40

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Resovia Rzeszów
Sokół Kleczew
— —
0.40 0.89
0.30 0.22
0/10
0/9
Resovia Rzeszów
Ø Goli 0.400.30
Sokół Kleczew
Ø Goli 0.890.22

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

KVC Westerlo
Antwerp
1 5 1 1
— —
1.14 0.43
1.00 1.14
0/7
1/7
KVC Westerlo
Ø Goli 1.141.00
Antwerp
Ø Goli 0.431.14
1 5 1 1

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Partizani
Tirana
1 1 1 3
— —
0.60 1.00
0.80 0.60
0/5
0/5
Partizani
Ø Goli 0.600.80
Tirana
Ø Goli 1.000.60
1 1 1 3

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

JS Kabylie
US Biskra
— —
0.54 1.00
0.46 0.00
0/2
0/2
JS Kabylie
Ø Goli 0.540.46
US Biskra
Ø Goli 1.000.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Neom
Al-Ettifaq
— —
1.14 0.57
0.71 1.00
0/7
0/7
Neom
Ø Goli 1.140.71
Al-Ettifaq
Ø Goli 0.571.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Al-Shabab
Al-Faisaly FC
— —
0.57 0.29
0.29 0.43
0/7
0/7
Al-Shabab
Ø Goli 0.570.29
Al-Faisaly FC
Ø Goli 0.290.43

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Dock Sud
Deportivo Laferrere
— —
0.42 0.63
0.63 0.58
0/38
2/38
Dock Sud
Ø Goli 0.420.63
Deportivo Laferrere
Ø Goli 0.630.58

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Sydney
Western Sydney Wanderers
— —
0.23 0.65
0.97 0.39
0/0
0/0
Sydney
Ø Goli 0.230.97
Western Sydney Wanderers
Ø Goli 0.650.39

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

TSV Hartberg
Austria Lustenau
1 4 2 3
— —
0.71 0.86
0.71 0.29
0/7
0/7
TSV Hartberg
Ø Goli 0.710.71
Austria Lustenau
Ø Goli 0.860.29
1 4 2 3

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Sturm Graz
Grazer AK
— —
0.43 0.57
0.71 0.29
0/7
0/7
Sturm Graz
Ø Goli 0.430.71
Grazer AK
Ø Goli 0.570.29

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Sumqayıt
Araz
— —
0.60 0.33
0.20 0.50
0/5
0/6
Sumqayıt
Ø Goli 0.600.20
Araz
Ø Goli 0.330.50

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Imisli FK
Turan
— —
0.50 0.33
0.50 0.67
0/6
0/6
Imisli FK
Ø Goli 0.500.50
Turan
Ø Goli 0.330.67

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Aurora
Nacional Potosí
1 2 2 2
— —
0.80 0.63
0.75 0.95
1/20
0/19
Aurora
Ø Goli 0.800.75
Nacional Potosí
Ø Goli 0.630.95
1 2 2 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Guabirá
Oriente Petrolero
— —
0.70 0.95
0.90 0.85
1/20
1/20
Guabirá
Ø Goli 0.700.90
Oriente Petrolero
Ø Goli 0.950.85

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

RB Bragantino
Cruzeiro
— —
0.64 0.57
0.54 0.93
0/28
2/28
RB Bragantino
Ø Goli 0.640.54
Cruzeiro
Ø Goli 0.570.93

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Fluminense
Santos
— —
0.61 0.75
0.96 0.79
1/28
0/28
Fluminense
Ø Goli 0.610.96
Santos
Ø Goli 0.750.79

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Bahia
Flamengo
— —
0.86 0.82
0.68 1.14
2/28
0/28
Bahia
Ø Goli 0.860.68
Flamengo
Ø Goli 0.821.14

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Vila Nova
Novorizontino
— —
0.74 0.68
0.68 1.00
2/31
0/31
Vila Nova
Ø Goli 0.740.68
Novorizontino
Ø Goli 0.681.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Everton de Vina
D. La Serena
1 3 1 2
— —
0.83 0.74
0.65 0.74
0/23
0/23
Everton de Vina
Ø Goli 0.830.65
D. La Serena
Ø Goli 0.740.74
1 3 1 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Universidad de Chile
Nublense
— —
0.52 0.65
1.00 0.56
0/23
0/23
Universidad de Chile
Ø Goli 0.521.00
Nublense
Ø Goli 0.650.56

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Liaoning Tieren
Wuhan Three Towns
0 1 0 1
— —
0.42 0.69
0.89 0.81
1/26
0/26
Liaoning Tieren
Ø Goli 0.420.89
Wuhan Three Towns
Ø Goli 0.690.81
0 1 0 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Dalian Yingbo
Shenzhen Peng City
— —
0.54 0.61
0.92 0.69
2/26
0/26
Dalian Yingbo
Ø Goli 0.540.92
Shenzhen Peng City
Ø Goli 0.610.69

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Guangxi Hengchen
Shenzhen Juniors
0 1 1 1
— —
0.65 0.67
1.04 0.96
1/23
0/24
Guangxi Hengchen
Ø Goli 0.651.04
Shenzhen Juniors
Ø Goli 0.670.96
0 1 1 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Shenzhen Juniors
Kuncheng City
— —
0.67 0.79
0.96 0.46
0/24
0/24
Shenzhen Juniors
Ø Goli 0.670.96
Kuncheng City
Ø Goli 0.790.46

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Wuxi Wugou
Jiangxi Dingnan United
— —
0.63 0.75
0.88 0.71
0/24
0/24
Wuxi Wugou
Ø Goli 0.630.88
Jiangxi Dingnan United
Ø Goli 0.750.71

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Ningbo FC
Suzhou Dongwu
— —
0.50 0.33
0.63 0.83
1/24
1/24
Ningbo FC
Ø Goli 0.500.63
Suzhou Dongwu
Ø Goli 0.330.83

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Guangxi Hengchen
Changchun Yatai
— —
0.65 0.75
1.04 0.79
1/23
0/24
Guangxi Hengchen
Ø Goli 0.651.04
Changchun Yatai
Ø Goli 0.750.79

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Anorthosis
Pafos
1 1 0 3
— —
0.48 0.37
0.33 0.79
0/4
0/4
Anorthosis
Ø Goli 0.480.33
Pafos
Ø Goli 0.370.79
1 1 0 3

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Teplice
Sigma Olomouc
0 1 1 1
— —
0.78 1.00
1.11 0.78
0/9
0/9
Teplice
Ø Goli 0.781.11
Sigma Olomouc
Ø Goli 1.000.78
0 1 1 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Sigma Olomouc
Slovan Liberec
— —
1.00 0.33
0.78 1.11
0/9
0/9
Sigma Olomouc
Ø Goli 1.000.78
Slovan Liberec
Ø Goli 0.331.11

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
FK Jablonec
Plzen
— —
0.44 1.22
0.78 0.67
1/9
0/9
FK Jablonec
Ø Goli 0.440.78
Plzen
Ø Goli 1.220.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Baník Ostrava II
Slavia Praha II
— —
1.25 1.00
0.63 1.13
0/8
1/8
Baník Ostrava II
Ø Goli 1.250.63
Slavia Praha II
Ø Goli 1.001.13

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Silkeborg
AC Horsens
0 3 2 3
— —
0.89 0.56
0.44 1.11
0/9
0/9
Silkeborg
Ø Goli 0.890.44
AC Horsens
Ø Goli 0.561.11
0 3 2 3

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Aarhus
Sonderjyske
— —
0.33 0.67
0.89 0.67
0/9
0/9
Aarhus
Ø Goli 0.330.89
Sonderjyske
Ø Goli 0.670.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
AC Horsens
Randers FC
— —
0.56 0.67
1.11 0.56
0/9
0/9
AC Horsens
Ø Goli 0.561.11
Randers FC
Ø Goli 0.670.56

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

HB Koge
AB Copenhagen
— —
0.33 0.67
0.89 0.56
0/9
0/9
HB Koge
Ø Goli 0.330.89
AB Copenhagen
Ø Goli 0.670.56

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
FC Fredericia
Hobro
— —
0.22 0.56
1.11 0.78
0/9
0/9
FC Fredericia
Ø Goli 0.221.11
Hobro
Ø Goli 0.560.78

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Olympic El Qanah
Al Masry
1 1 0 1
— —
0.40 0.20
0.60 0.80
1/5
0/5
Olympic El Qanah
Ø Goli 0.400.60
Al Masry
Ø Goli 0.200.80
1 1 0 1

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Modern Sport
Enppi
— —
0.20 1.00
1.20 0.20
0/5
0/5
Modern Sport
Ø Goli 0.201.20
Enppi
Ø Goli 1.000.20

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Nõmme Kalju II
Elva
— —
0.80 0.73
0.47 0.83
0/30
1/30
Nõmme Kalju II
Ø Goli 0.800.47
Elva
Ø Goli 0.730.83

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Inter Turku II
FC Jazz
— —
0.54 0.48
0.96 1.04
0/24
2/25
Inter Turku II
Ø Goli 0.540.96
FC Jazz
Ø Goli 0.481.04

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
SalPa
OLS
— —
0.96 1.12
1.12 0.88
2/25
1/25
SalPa
Ø Goli 0.961.12
OLS
Ø Goli 1.120.88

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
VJS
TPV
— —
0.72 0.76
1.04 0.64
1/25
0/25
VJS
Ø Goli 0.721.04
TPV
Ø Goli 0.760.64

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
1 1 0 0
— —
1.07 0.93
0.63 0.74
1/27
2/27
Dinamo Batumi
Ø Goli 1.070.63
Dinamo Tbilisi
Ø Goli 0.930.74
1 1 0 0

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Athletic Club II
Real Unión
0 0 0 0
— —
1.00 0.40
1.00 2.00
0/6
0/5
Athletic Club II
Ø Goli 1.001.00
Real Unión
Ø Goli 0.402.00
0 0 0 0

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Atlético Madrid II
Zaragoza
1 4 1 4
— —
0.83 0.50
1.00 1.50
0/6
0/6
Atlético Madrid II
Ø Goli 0.831.00
Zaragoza
Ø Goli 0.501.50
1 4 1 4

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Sant Andreu
Juventud Torremolinos
— —
0.33 0.50
0.83 0.50
0/6
0/6
Sant Andreu
Ø Goli 0.330.83
Juventud Torremolinos
Ø Goli 0.500.50

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Real Murcia
Zaragoza
— —
0.40 0.50
1.60 1.50
1/5
0/6
Real Murcia
Ø Goli 0.401.60
Zaragoza
Ø Goli 0.501.50

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Shamrock Rovers
Bohemians
— —
0.81 0.72
0.77 1.06
3/31
3/32
Shamrock Rovers
Ø Goli 0.810.77
Bohemians
Ø Goli 0.721.06

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Longford Town
Athlone Town
— —
0.47 0.56
0.91 0.65
1/34
0/34
Longford Town
Ø Goli 0.470.91
Athlone Town
Ø Goli 0.560.65

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Hapoel Katamon
Maccabi Haifa
— —
0.80 0.60
1.60 1.80
1/5
0/5
Hapoel Katamon
Ø Goli 0.801.60
Maccabi Haifa
Ø Goli 0.601.80

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Haifa
— —
0.80 0.60
0.80 1.80
0/5
0/5
Maccabi Petah Tikva
Ø Goli 0.800.80
Maccabi Haifa
Ø Goli 0.601.80

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

JEF United Chiba
V-varen Nagasaki
1 1 0 1
— —
0.63 0.50
0.25 0.75
0/8
0/8
JEF United Chiba
Ø Goli 0.630.25
V-varen Nagasaki
Ø Goli 0.500.75
1 1 0 1

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
1 1 0 1
— —
0.67 0.89
1.33 0.56
0/9
0/9
Kataller Toyama
Ø Goli 0.671.33
Tegevajaro Miyazaki
Ø Goli 0.890.56
1 1 0 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Tochigi City
Yokohama FC
— —
0.56 1.00
1.11 1.00
1/9
0/9
Tochigi City
Ø Goli 0.561.11
Yokohama FC
Ø Goli 1.001.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Pacific FC
Atlético Ottawa
0 0 1 2
— —
0.63 0.36
0.63 1.16
0/24
4/25
Pacific FC
Ø Goli 0.630.63
Atlético Ottawa
Ø Goli 0.361.16
0 0 1 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Forge
Inter Toronto
— —
0.46 0.83
1.13 0.79
1/24
0/24
Forge
Ø Goli 0.461.13
Inter Toronto
Ø Goli 0.830.79

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Supra du Quebec
Inter Toronto
— —
0.50 0.83
1.00 0.79
1/24
0/24
Supra du Quebec
Ø Goli 0.501.00
Inter Toronto
Ø Goli 0.830.79

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Vancouver FC
HFX Wanderers FC
— —
0.76 0.64
0.64 0.88
1/25
0/25
Vancouver FC
Ø Goli 0.760.64
HFX Wanderers FC
Ø Goli 0.640.88

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Al Ahli Doha
Al Wakrah
— —
0.34 0.53
0.97 0.60
0/4
0/4
Al Ahli Doha
Ø Goli 0.340.97
Al Wakrah
Ø Goli 0.530.60

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Kaspiy
Altay
0 2 1 1
— —
0.50 0.23
0.54 0.73
0/26
0/26
Kaspiy
Ø Goli 0.500.54
Altay
Ø Goli 0.230.73
0 2 1 1

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Kauno Žalgiris II
Transinvest 2
— —
0.16 0.60
0.76 0.56
3/25
0/25
Kauno Žalgiris II
Ø Goli 0.160.76
Transinvest 2
Ø Goli 0.600.56

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Žalgiris II
Atmosfera
— —
0.68 0.71
0.84 0.83
1/25
1/24
Žalgiris II
Ø Goli 0.680.84
Atmosfera
Ø Goli 0.710.83

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Ogre United
BFC Daugavpils
1 1 1 2
— —
0.48 0.35
0.48 0.77
1/31
0/31
Ogre United
Ø Goli 0.480.48
BFC Daugavpils
Ø Goli 0.350.77
1 1 1 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Club America
Monterrey
1 1 1 1
— —
0.78 1.13
1.56 0.63
0/9
0/8
Club America
Ø Goli 0.781.56
Monterrey
Ø Goli 1.130.63
1 1 1 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Puebla W
Tijuana W
— —
0.60 1.10
0.70 0.20
0/10
0/10
Puebla W
Ø Goli 0.600.70
Tijuana W
Ø Goli 1.100.20

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Start
Ham-Kam
1 2 1 4
— —
0.62 0.43
0.43 0.95
0/21
0/21
Start
Ø Goli 0.620.43
Ham-Kam
Ø Goli 0.430.95
1 2 1 4

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Kristiansund BK
Aalesund
— —
0.33 0.95
0.67 0.62
0/21
0/21
Kristiansund BK
Ø Goli 0.330.67
Aalesund
Ø Goli 0.950.62

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Tromso
KFUM Oslo
— —
0.62 0.81
1.29 0.38
0/21
0/21
Tromso
Ø Goli 0.621.29
KFUM Oslo
Ø Goli 0.810.38

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Lyn
Stromsgodset
0 1 3 5
— —
1.04 0.75
0.58 1.79
0/24
1/24
Lyn
Ø Goli 1.040.58
Stromsgodset
Ø Goli 0.751.79
0 1 3 5

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Moss
Egersund
— —
0.65 0.75
1.00 0.75
3/23
0/24
Moss
Ø Goli 0.651.00
Egersund
Ø Goli 0.750.75

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Stromsgodset
Kongsvinger
— —
0.75 1.17
1.79 1.78
1/24
3/23
Stromsgodset
Ø Goli 0.751.79
Kongsvinger
Ø Goli 1.171.78

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Stromsgodset
Haugesund
— —
0.75 1.46
1.79 1.63
1/24
0/24
Stromsgodset
Ø Goli 0.751.79
Haugesund
Ø Goli 1.461.63

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Lyn
Moss
— —
1.04 0.65
0.58 1.00
0/24
3/23
Lyn
Ø Goli 1.040.58
Moss
Ø Goli 0.651.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Haugesund W
Molde W
— —
0.60 0.40
0.67 1.07
0/15
1/15
Haugesund W
Ø Goli 0.600.67
Molde W
Ø Goli 0.401.07

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Universitario
FBC Melgar
0 2 1 2
— —
0.67 0.85
0.93 0.81
1/27
1/27
Universitario
Ø Goli 0.670.93
FBC Melgar
Ø Goli 0.850.81
0 2 1 2

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

ŁKS Łódź II
Olimpia Elbląg
— —
0.56 0.90
1.11 0.50
1/9
0/10
ŁKS Łódź II
Ø Goli 0.561.11
Olimpia Elbląg
Ø Goli 0.900.50

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Warta Sieradz
Wisła Płock II
— —
0.80 0.73
1.00 1.27
0/10
0/11
Warta Sieradz
Ø Goli 0.801.00
Wisła Płock II
Ø Goli 0.731.27

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Lechia T. Mazowiecki
Widzew II
— —
0.91 1.20
1.00 0.90
0/11
0/10
Lechia T. Mazowiecki
Ø Goli 0.911.00
Widzew II
Ø Goli 1.200.90

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Elana Toruń
Kotwica Kórnik
— —
0.64 1.00
0.82 0.80
0/11
0/10
Elana Toruń
Ø Goli 0.640.82
Kotwica Kórnik
Ø Goli 1.000.80

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Lech Poznań II
Polonia Środa
— —
1.44 1.20
0.44 1.70
0/9
1/10
Lech Poznań II
Ø Goli 1.440.44
Polonia Środa
Ø Goli 1.201.70

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Hetman Zamosc
Czarni Połaniec
0 1 0 0
— —
0.40 0.63
1.40 1.13
0/10
0/8
Hetman Zamosc
Ø Goli 0.401.40
Czarni Połaniec
Ø Goli 0.631.13
0 1 0 0

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

U. Craiova
Farul Constanta
— —
0.60 0.90
1.80 0.50
0/10
0/10
U. Craiova
Ø Goli 0.601.80
Farul Constanta
Ø Goli 0.900.50

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
UTA Arad
CFR Cluj
— —
0.30 0.89
1.10 0.78
0/10
0/9
UTA Arad
Ø Goli 0.301.10
CFR Cluj
Ø Goli 0.890.78

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Vojvodina
Radnicki 1923
— —
0.70 1.00
1.40 0.89
0/10
0/9
Vojvodina
Ø Goli 0.701.40
Radnicki 1923
Ø Goli 1.000.89

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Smederevo
Proleter 023
— —
1.00 0.58
0.75 1.00
0/12
1/12
Smederevo
Ø Goli 1.000.75
Proleter 023
Ø Goli 0.581.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Skalica
AS Trencin
— —
0.44 0.25
0.78 1.00
0/9
0/8
Skalica
Ø Goli 0.440.78
AS Trencin
Ø Goli 0.251.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
— —
1.11 1.00
1.22 1.50
0/9
1/8
Spartak Trnava
Ø Goli 1.111.22
Slovan Bratislava
Ø Goli 1.001.50

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Bravo
Radomlje
— —
0.50 0.56
0.70 0.44
1/10
0/9
Bravo
Ø Goli 0.500.70
Radomlje
Ø Goli 0.560.44

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Primorje
Dravinja
0 1 0 1
— —
0.33 0.44
0.78 0.56
1/9
0/9
Primorje
Ø Goli 0.330.78
Dravinja
Ø Goli 0.440.56
0 1 0 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Rudar
Slovan Ljubljana
— —
0.67 1.11
1.44 0.33
1/9
0/9
Rudar
Ø Goli 0.671.44
Slovan Ljubljana
Ø Goli 1.110.33

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Brežice
Krško
— —
0.44 0.63
0.44 0.38
0/9
0/8
Brežice
Ø Goli 0.440.44
Krško
Ø Goli 0.630.38

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

CF Montreal
Atlanta United FC
— —
0.67 0.48
0.59 0.70
0/27
1/27
CF Montreal
Ø Goli 0.670.59
Atlanta United FC
Ø Goli 0.480.70

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Chicago Fire
Philadelphia Union
— —
0.81 0.63
0.96 1.37
1/26
4/27
Chicago Fire
Ø Goli 0.810.96
Philadelphia Union
Ø Goli 0.631.37

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Philadelphia Union
Charlotte
— —
0.63 0.81
1.37 0.93
4/27
0/27
Philadelphia Union
Ø Goli 0.631.37
Charlotte
Ø Goli 0.810.93

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
New York Red Bulls
Toronto FC
— —
0.59 0.41
0.67 1.04
0/27
2/27
New York Red Bulls
Ø Goli 0.590.67
Toronto FC
Ø Goli 0.411.04

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
New England Revolution
Chicago Fire
— —
0.70 0.81
0.96 0.96
3/27
1/26
New England Revolution
Ø Goli 0.700.96
Chicago Fire
Ø Goli 0.810.96

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Seattle Sounders
CF Montreal
— —
0.48 0.67
0.81 0.59
1/27
0/27
Seattle Sounders
Ø Goli 0.480.81
CF Montreal
Ø Goli 0.670.59

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
San Jose Earthquakes
Nashville SC
— —
0.96 0.93
0.85 1.11
1/27
0/27
San Jose Earthquakes
Ø Goli 0.960.85
Nashville SC
Ø Goli 0.931.11

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Denver Summit W
Angel City W
— —
0.70 0.63
0.96 1.04
0/27
1/27
Denver Summit W
Ø Goli 0.700.96
Angel City W
Ø Goli 0.631.04

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

ST Johnstone
Dundee Utd
— —
0.43 1.00
0.86 0.29
0/7
0/7
ST Johnstone
Ø Goli 0.430.86
Dundee Utd
Ø Goli 1.000.29

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

AIK Stockholm
IFK Goteborg
— —
0.64 0.59
0.77 0.82
2/22
0/22
AIK Stockholm
Ø Goli 0.640.77
IFK Goteborg
Ø Goli 0.590.82

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

IK brage
Helsingborg
1 2 0 0
— —
0.52 0.64
1.04 0.80
0/25
0/25
IK brage
Ø Goli 0.521.04
Helsingborg
Ø Goli 0.640.80
1 2 0 0

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Gyori ETO FC
Puskas Academy
0 0 1 1
— —
0.50 1.00
1.50 0.63
0/8
0/8
Gyori ETO FC
Ø Goli 0.501.50
Puskas Academy
Ø Goli 1.000.63
0 0 1 1

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
MTK Budapest
Vasas
— —
0.75 0.63
1.13 1.50
0/8
2/8
MTK Budapest
Ø Goli 0.751.13
Vasas
Ø Goli 0.631.50

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Paksi
Gyori ETO FC
— —
1.00 0.50
1.00 1.50
0/8
0/8
Paksi
Ø Goli 1.001.00
Gyori ETO FC
Ø Goli 0.501.50

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Ujpest
Puskas Academy
— —
0.88 1.00
1.25 0.63
1/8
0/8
Ujpest
Ø Goli 0.881.25
Puskas Academy
Ø Goli 1.000.63

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

HB Torshavn
KI Klaksvik
0 0 1 3
— —
0.91 1.09
1.00 0.87
0/23
0/23
HB Torshavn
Ø Goli 0.911.00
KI Klaksvik
Ø Goli 1.090.87
0 0 1 3

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
AB Argir
B36 Torshavn
0 1 1 2
— —
0.70 0.48
0.65 0.96
0/23
0/23
AB Argir
Ø Goli 0.700.65
B36 Torshavn
Ø Goli 0.480.96
0 1 1 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0