Typy 1. Połowa/Mecz

Wynik do przerwy i na koniec meczu w jednym typie. Wybierz wariant (np. W/W lub P/W), sprawdź kurs, prawdopodobieństwo oraz jak często drużyny miały taki układ w sezonie.

Lens
Sporting CP
— —
0.60 1.57
1.20 0.86
0/5
0/7
Lens
Ø Goli 0.601.20
Sporting CP
Ø Goli 1.570.86

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Villarreal
Napoli
— —
1.00 0.40
0.86 1.00
0/7
0/5
Villarreal
Ø Goli 1.000.86
Napoli
Ø Goli 0.401.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
AS Roma
Real Madrid
— —
1.40 1.43
1.40 1.14
0/5
0/7
AS Roma
Ø Goli 1.401.40
Real Madrid
Ø Goli 1.431.14

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Liverpool
Villarreal
— —
0.40 1.00
1.00 0.86
0/5
0/7
Liverpool
Ø Goli 0.401.00
Villarreal
Ø Goli 1.000.86

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Ferencvarosi TC
Plzen
— —
0.86 1.22
0.71 0.67
0/7
0/9
Ferencvarosi TC
Ø Goli 0.860.71
Plzen
Ø Goli 1.220.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
NEC Nijmegen
Levski Sofia
— —
0.71 0.56
1.00 1.78
0/7
0/9
NEC Nijmegen
Ø Goli 0.711.00
Levski Sofia
Ø Goli 0.561.78

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

St. Truiden
FC Iberia 1999
— —
0.57 0.67
1.14 0.74
0/7
0/27
St. Truiden
Ø Goli 0.571.14
FC Iberia 1999
Ø Goli 0.670.74

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Everton
Chelsea
— —
0.30 1.40
0.95 0.60
0/4
0/5
Everton
Ø Goli 0.300.95
Chelsea
Ø Goli 1.400.60

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Bournemouth
Sunderland
— —
1.00 0.60
0.20 0.60
0/5
0/5
Bournemouth
Ø Goli 1.000.20
Sunderland
Ø Goli 0.600.60

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Norwich
Southampton
— —
1.25 1.14
0.75 1.43
0/8
0/7
Norwich
Ø Goli 1.250.75
Southampton
Ø Goli 1.141.43

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Portsmouth
Sheffield Utd
— —
0.71 0.75
0.57 0.38
0/7
0/8
Portsmouth
Ø Goli 0.710.57
Sheffield Utd
Ø Goli 0.750.38

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Mansfield Town
Oxford United
— —
0.71 0.50
0.71 1.67
0/7
0/6
Mansfield Town
Ø Goli 0.710.71
Oxford United
Ø Goli 0.501.67

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Leyton Orient
Blackpool
— —
0.63 1.00
1.00 0.83
0/8
0/6
Leyton Orient
Ø Goli 0.631.00
Blackpool
Ø Goli 1.000.83

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Cambridge United
Wycombe
— —
0.38 0.88
1.25 0.75
1/8
0/8
Cambridge United
Ø Goli 0.381.25
Wycombe
Ø Goli 0.880.75

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Accrington
Gillingham
— —
0.78 0.22
0.67 1.00
0/9
0/9
Accrington
Ø Goli 0.780.67
Gillingham
Ø Goli 0.221.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

AC Milan
Atalanta
— —
0.20 0.40
1.80 0.60
0/5
0/5
AC Milan
Ø Goli 0.201.80
Atalanta
Ø Goli 0.400.60

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Hellas Verona
Catanzaro
— —
0.40 0.60
1.60 0.40
0/5
0/5
Hellas Verona
Ø Goli 0.401.60
Catanzaro
Ø Goli 0.600.40

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Mantova
Palermo
— —
0.60 1.00
1.40 1.00
0/5
0/5
Mantova
Ø Goli 0.601.40
Palermo
Ø Goli 1.001.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Levante
Sevilla
0 3 1 3
— —
0.50 0.29
0.83 1.14
0/6
1/7
Levante
Ø Goli 0.500.83
Sevilla
Ø Goli 0.291.14
0 3 1 3

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Espanyol
Atletico Madrid
— —
0.86 0.57
0.57 1.71
0/7
0/7
Espanyol
Ø Goli 0.860.57
Atletico Madrid
Ø Goli 0.571.71

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Villarreal
Elche
— —
1.00 0.29
0.86 1.29
0/7
0/7
Villarreal
Ø Goli 1.000.86
Elche
Ø Goli 0.291.29

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Granada CF
Cadiz
— —
0.25 0.38
1.38 1.00
2/8
0/8
Granada CF
Ø Goli 0.251.38
Cadiz
Ø Goli 0.381.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Celta de Vigo II
Tenerife
— —
0.38 0.71
0.88 0.43
0/8
0/7
Celta de Vigo II
Ø Goli 0.380.88
Tenerife
Ø Goli 0.710.43

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Eintracht Frankfurt
1. FC Köln
— —
1.56 0.31
0.60 1.18
0/4
1/4
Eintracht Frankfurt
Ø Goli 1.560.60
1. FC Köln
Ø Goli 0.311.18

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Werder Bremen
Paderborn
— —
0.27 0.50
1.55 0.20
1/4
0/4
Werder Bremen
Ø Goli 0.271.55
Paderborn
Ø Goli 0.500.20

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
SV Elversberg
FC Augsburg
— —
0.75 0.52
1.25 1.94
1/4
1/4
SV Elversberg
Ø Goli 0.751.25
FC Augsburg
Ø Goli 0.521.94

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Hannover 96
FC St. Pauli
— —
1.00 0.50
0.17 0.83
0/6
0/6
Hannover 96
Ø Goli 1.000.17
FC St. Pauli
Ø Goli 0.500.83

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Hansa Rostock
SV Meppen
— —
0.71 0.86
1.43 0.29
0/7
0/7
Hansa Rostock
Ø Goli 0.711.43
SV Meppen
Ø Goli 0.860.29

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
FC Saarbrücken
MSV Duisburg
— —
1.14 0.86
1.57 1.86
0/7
2/7
FC Saarbrücken
Ø Goli 1.141.57
MSV Duisburg
Ø Goli 0.861.86

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Würzburger Kickers
Waldhof Mannheim
— —
0.86 1.00
0.71 0.57
0/7
0/7
Würzburger Kickers
Ø Goli 0.860.71
Waldhof Mannheim
Ø Goli 1.000.57

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
MSV Duisburg
FC Viktoria Köln
— —
0.86 1.00
1.86 1.71
2/7
0/7
MSV Duisburg
Ø Goli 0.861.86
FC Viktoria Köln
Ø Goli 1.001.71

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
SV Meppen
Havelse
— —
0.86 0.71
0.29 0.71
0/7
1/7
SV Meppen
Ø Goli 0.860.29
Havelse
Ø Goli 0.710.71

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Union Berlin W
Nürnberg W
— —
0.33 0.83
1.00 0.67
0/6
0/6
Union Berlin W
Ø Goli 0.331.00
Nürnberg W
Ø Goli 0.830.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Le Mans
Toulouse
— —
1.20 0.20
0.60 1.20
0/5
0/5
Le Mans
Ø Goli 1.200.60
Toulouse
Ø Goli 0.201.20

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Paris FC
Rennes
— —
0.80 1.20
0.80 0.40
0/5
0/5
Paris FC
Ø Goli 0.800.80
Rennes
Ø Goli 1.200.40

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Nantes
Dunkerque
— —
0.57 0.43
0.71 1.00
0/7
1/7
Nantes
Ø Goli 0.570.71
Dunkerque
Ø Goli 0.431.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Groningen
Ajax
— —
1.57 1.14
0.57 1.86
0/7
0/7
Groningen
Ø Goli 1.570.57
Ajax
Ø Goli 1.141.86

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Den Bosch
Top Oss
— —
0.56 0.67
0.89 0.67
0/9
0/9
Den Bosch
Ø Goli 0.560.89
Top Oss
Ø Goli 0.670.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Emmen
Almere City FC
— —
0.67 0.44
1.44 1.67
0/9
0/9
Emmen
Ø Goli 0.671.44
Almere City FC
Ø Goli 0.441.67

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa
— —
0.38 0.44
1.00 0.89
0/8
0/9
Wieczysta Kraków
Ø Goli 0.381.00
Raków Częstochowa
Ø Goli 0.440.89

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Widzew Łódź
Wisła Kraków
— —
0.89 0.78
0.56 1.11
0/9
0/9
Widzew Łódź
Ø Goli 0.890.56
Wisła Kraków
Ø Goli 0.781.11

1. Połowa/Mecz: 1/2

0

Stal Rzeszów
Lechia Gdańsk
0 1 2 2
— —
0.67 0.56
0.44 1.33
0/9
0/9
Stal Rzeszów
Ø Goli 0.670.44
Lechia Gdańsk
Ø Goli 0.561.33
0 1 2 2

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Miedź Legnica
Stal Mielec
— —
0.44 0.89
1.11 0.67
0/9
0/9
Miedź Legnica
Ø Goli 0.441.11
Stal Mielec
Ø Goli 0.890.67

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
— —
0.56 0.78
1.33 0.44
0/9
0/9
Lechia Gdańsk
Ø Goli 0.561.33
Arka Gdynia
Ø Goli 0.780.44

1. Połowa/Mecz: 2/1

0
Nieciecza
Puszcza Niepołomice
— —
0.33 0.75
1.22 0.25
1/9
0/8
Nieciecza
Ø Goli 0.331.22
Puszcza Niepołomice
Ø Goli 0.750.25

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice
— —
1.20 0.70
0.40 1.00
0/10
1/10
Hutnik Kraków
Ø Goli 1.200.40
Chojniczanka Chojnice
Ø Goli 0.701.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Podhale Nowy Targ
Lechia Zielona Góra
— —
0.90 0.60
1.10 1.40
0/10
0/10
Podhale Nowy Targ
Ø Goli 0.901.10
Lechia Zielona Góra
Ø Goli 0.601.40

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Resovia Rzeszów
Sokół Kleczew
— —
0.40 0.89
0.30 0.22
0/10
0/9
Resovia Rzeszów
Ø Goli 0.400.30
Sokół Kleczew
Ø Goli 0.890.22

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

JS Kabylie
US Biskra
— —
0.54 1.00
0.46 0.00
0/2
0/2
JS Kabylie
Ø Goli 0.540.46
US Biskra
Ø Goli 1.000.00

1. Połowa/Mecz: 2/1

0

Neom
Al-Ettifaq
— —
1.14 0.57
0.71 1.00
0/7
0/7
Neom
Ø Goli 1.140.71
Al-Ettifaq
Ø Goli 0.571.00

1. Połowa/Mecz: 1/2

0
Al-Shabab
Al-Faisaly FC
— —
0.57 0.29
0.29 0.43
0/7
0/7
Al-Shabab
Ø Goli 0.570.29
Al-Faisaly FC
Ø Goli 0.290.43

1. Połowa/Mecz: 1/2

0